Gaia • Lord Adayı EmranA

EmranA

Üye
Oyun Personeli
21 Tem 2023
1
5
5
Merhabalar, Gaia'nın yeni lord adayı olarak sizlere kendimi tanıtmak istiyorum;

Kullanıcı Adım: EmranA
Ne kadar süredir Projects oynuyorum: Hadean sunucusunun açılışından bu yana belirli aralıklarla oynuyorum... 2 yıl diyebiliriz sanırım
Lord Faaliyetlerini ne sıklıkla kullanacağız: Bizim en önemli vaatlerimiz burada başlıyor aslında, en son lordun pek faaliyet basmadığını görünce bu konuya daha fazla önem vermemiz gerektiğine karar verdik ve en sevilen faaliyetleri sık sık aktif edeceğiz.
Kendimi oyun içi tanıtacak birkaç cümle: Balık tutup, arkeoloji yapan ve personel etkinlikleri açan PvE bir oyuncuyum. Sunucuda sakince keyifli vakit geçirmeyi seven birisiyim. Sunucunun genelliyle çok iyi geçinirim eğer tanışmadıysak tanışmalıyız :D.

Bu seçim sürecinde arkadaşlarımla birlikte Gaia Siyasi Harekâtı adını verdiğimiz bir seçim kampanyası yöneteceğiz; Kampanyayı biraz daha siyasi tarzda görseller ve ''miting''ler yaparak gerçekleştireceğiz. Gönül isterdi ki bu posterleri spawn'ın bir köşesine koyabilelim... Bu tarz yeni görselleri Projects Discord sunucusundan takip edebilirsiniz. Sunucuda çeşitli eventler, discord üzerinde ise birbirinden güzel çekilişler aktif olacak.

Lord Oyunuzu Bana Verirseniz Çok Mutlu Olurum <3

Lord Adayı EmranA (2).png
Lord Adayı EmranA (1).png