1.17.1 Minecraft indir

rudde

doer of awesome things
Proje Yöneticisi
Premium Club Üyesi
12 Nis 2020
35
14
8
1.17.1 Minecraft Kurulumu

Merhabalar! Bu konu altında oyunu nasıl kuracağınızı ve Projects sunucularına nasıl bağlanabileceğinizi görsel bir şekilde anlatacağım. Bu konudaki Minecraft sürümü 6 Temmuz 2021 çıkışlı Minecraft sürümüdür ve oyunun şu anki en güncel sürümüdür.

ÖNEMLİ NOT: TLauncher kullanıyorsanız ve 1.17. 1 sürümü açılmıyorsa Program Ekle Kaldır kısmından hem TLauncher'ı hem de Java'yı tamamen kaldırın. Ardından aşağıdaki mesajıma tıklayarak TLauncher'ı baştan indirip kurun.

Buraya tıklayarak indirebilirsiniz

not: Sunucuyu göremiyorsanız mc.projects.gg IP adresi yerine 193.164.7.43 IP adresini deneyiniz.

Yukarıdaki linki tıklayarak oyunu indirmeye başlayabilirsiniz, yüklemenin tam olarak nasıl olacağını bilmiyorsanız görselli rehberimizi inceleyin:

Kod:
-XX:+UnlockExperimentalVMOptions -Xmx6G -Xms6G -Xmn6G -XX:+UseG1GC -XX:parallelGCThreads=12
ÖNEMLİ:
-Xmx6G'deki 6 ve -Xms6G'deki 6 yerine RAM miktarınızın yarısını yazınız. Örneğin 4GB RAM'iniz varsa 2 yazın. RAM miktarınızı bilmiyorsanız 4 yazın, çalışmazsa 2(yine çalışmazsa 1) yazın.

Eğer sorunuz olursa konu altından bizimle iletişime geçebilirsiniz veya discord sunucumuzu ziyaret edebilirsiniz. Oyunda görüşürüz!

Son düzenleme:

FceddyTR

Yeni üye
Proje Yöneticisi
Forum Yöneticisi
Premium Club Üyesi
1 Tem 2020
2
0
1
EĞER SORUNUNUZ SUNUCUYU GÖREMEMEK İSE MC.PROJECTS.GG IP ADRESİ YERİNE 193.164.7.43 ADRESİNİ DENEYİNİZ.

Eğer TLauncher daha önce kullandıysanız ya da Shiginima Launcher'da daha önce hatayla karşılaştıysanız Shiginima Launcher kurmanız tavsiye edilir. Hatayla karşılaşmadıysanız TLauncher tavsiyemizdir.

1- Oyunu indireceğiz.
Oyunu indirmek için bu bağlantıya tıklıyoruz.

2- Görselleri takip edin.

Kod:
-XX:+UnlockExperimentalVMOptions -Xmx6G -Xms6G -Xmn6G -XX:+UseG1GC -XX:parallelGCThreads=12
ÖNEMLİ:
-Xmx6G'deki 6 ve -Xms6G'deki 6 yerine RAM miktarınızın yarısını yazınız. Örneğin 4GB RAM'iniz varsa 2 yazın. RAM miktarınızı bilmiyorsanız 4 yazın, çalışmazsa 2(yine çalışmazsa 1) yazın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

SimonUK

Virtue
Yönetici Vekili
Forum Yöneticisi
10 Ağu 2020
1
0
1
Arkadaşlar yukarıda paylaşmış ancak ben yine de aktif olarak geliştirilen, daha çok özelliğe ve serbestliğe izin veren MultiMC'yi öneriyorum, şahsen ben bunu kullanmaya başladım bir süredir bunun sebebi de TLauncher'da yaşadığım oyuncu ve NPC kostümlerinin düzgün gözükmemesinden dolayı... indirme linkini buraya bırakıyorum, Yolladığım linkten biraz aşağı indikten sonra MacOS , Windows ve Linux için indirme linklerini bulabilirsiniz. https://multimc.org/